بایگانی برای آذر, ۱۳۹۲

فیلم / نشست خبری جشنواره فیلم شاپرک‌های شهر

نشست خبری جشنواره شاپرک‌های شهر ‌با حضور شهرام گیل آبادی و ابوالفضل جلیلی برگزار شد.

تشییع شهید ابراهیم انصاری در تهران‎ / سبحان فرج ون

تشییع شهید ابراهیم انصاری ، دیروز ( جمعه ، یک آذر ) پس از اقامه نماز جمعه تهران ، توسط نمازگزاران تشییع شد . حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران در لبنان در انفجار بیروت به شهادت رسیده بود .

مجموعه پاسارگاد / یوحنا اسفندیاری

مجموعه پاسارگاد در استان فارس

نشست خبری جشنواره شاپرک‌های شهر / احسان رافتی

نشست خبری جشنواره شاپرک‌های شهر ‌با حضور شهرام گیل آبادی و ابوالفضل جلیلی برگزار شد.

بارش اولین برف پاییزی در ارتفاعات تهران‎ / محمد عباس‌نژاد

برف پاییزی در ارتفاعات کوههای مشرف به پناهگاه کلکچال باریدن کرد.

پیروزی والیبال ایران برابر آمریکا در جام قهرمانان

تیم والیبال کشورمان صبح امروز به وقت تهران در چهارمین دیدار خود در رقابت های قهرمانان قاره ها با انجام یک بازی دیدنی حریف سرسخت خود آمریکا را با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب کرد. ملی پوشان والیبال ست های اول، چهارم و پنجم را به سود خود پایان دادند و ست های دوم و سوم را به حریف واگذار کردند. در پایان این دیدار حمزه زرینی عنوان بهترین بازیکن میدان را از آن خود کرد.

چرخی در آسمان / نگین نصیری

هر روز حدود ساعت سه بعد از ظهر از رباط کریم، یکی از شهرستان‌‌های اطراف تهران راه می‌افتد تا ساعت پنج و شش بعد از ظهر چرخش کنار پارک باشد. مشتری ثابتش، امیرعلی ۳ ساله منتظر است و دست آخر هم با گریه از چرخ و فلک پیاده می‌شود. می‌گوید: «نمی شمارم که چند دور می‌چرخانم، اینقدر می‌چرخانمشان تا سیر شوند.»
این چرخ و فلک بازی، هر روز و تا حوالی ۹ شب ادامه دارد. روزگارش همین طور می گذرد. بچه‌هایی هم که سوار می‌شوند هنوز طعم آن چرخ‌‌ و فلک‌های چند صد متری را نچشیده‌اند. خنده‌های این بچه‌ها و مردی که دارد با چرخندان این چرخ پیر می‌شود، به اندازه این چرخ و فلک، رنگی است. انگار سهمشان هم از آسمان همین اندازه کوتاه است، به اندازه ۱۰ دور ۵۰۰ تومان.

ترم سرد کلاس‌های آموزشی دوربین.نت

شروع ثبت نام ترم جدید کلاس آموزش عکاسی دوربین.نت